Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.

Go down 
+4
Drle
mladenbp
Rale KG
vlada nish
8 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АуторПорука
Pedja PG
Pocetnik
Pocetnik
Pedja PG


Број порука : 14
Join date : 01.05.2010
Age : 46
Локација : Podgorica

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeWed May 05, 2010 11:47 am

ad sam se cuo sa drugarom iz KV , Stojiljkovic Zoran je treci kod koga smo uzmali golubove. Jesu li to odgajivaci zaljubljenici ili oni koji proizvode sta trziste trazi?
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeWed May 05, 2010 1:03 pm

Kako Peđa da ti sada ovo kažem svi su mi poznanici i prijatelji i možda budem pristrasan, Tukija slabo znam bio sam kod njega dva puta u životu i stvarno ne znam šta sada ima a iz priča i ono što sam na blic video ima stariji tip ptica niškog standarda koje su letele, Mitić Miodrag je Miki ili Papi i to mi je dalji rođak i on čuva iste ptice kao i pre, Daka je čovek koji sada trenutno malo pažnje posvećuje golubovima mada skoro svako u Nišu i okolini imao je nešto od Dakinih ptica i ljudi to ne žele da priznaju, sada trenutno mislim da je Daka tu najslabiji, imao je dosta pehova sa kunama a ništa nije uložio u njih zadnjih 5 godina. Sada trenutno najbolje stoji Zoran Stojiljković Paja, čovek ima i taj stari tip koji vode poreklo od Dake i Papija a ima i ove cepanke od pola metra Very Happy , on je tu sada među njima najozbiljniji i jedini pravi odgajivač koji se ne šteka da uloži kintu u dobrog goluba, svi su oni odgajivači i zaljubljenici ali da se ne lažemo svako od nas voli da uzme kintu.

Učinilo mi se odmah da tvoji golubovi vuku poreklo iz Medoševca ali kad sam pogledao Podgorica ućutao sam se, ova lisasta gugutanka na avataru ti je od Pajinih golubova kao i onaj mastiljavi gugutan dok peštanka liči mi na Dakine?
Назад на врх Go down
mladenbp
Pocetnik
Pocetnik
mladenbp


Број порука : 55
Join date : 14.04.2010
Age : 44
Локација : Bela Palanka, Srbija

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeWed May 12, 2010 1:41 pm

Zdravo svima,

Evo da se i ja javim posto me Rale stalno kritikuje kako se uopste ne javljam...Forumi nicu ko pecurke posle kise, a vremena je malo...a ja ipak preferiram da vreme provodim s golubovima i napolju negu u sobi za laptopom...

Da ne zaboravim, dobrodoslica Pedji iz Podgorice...i zelim srecan ponovni pocetak uzgajanja niskih rasa golubova...

Posto pricate o varijetetima koji su retki i tu i kod Niskog standarda i NVL pominjete tekire, gugutane, bele i pestance...evo male pomoci svima onima koji su zainteresovani za ove varijetete u obe rase. Prvo sto se strandarda tice gugutane u veoma dobrom kvalitetu, selekcionisane 40tak godina mozete naci kod Viska u Beloj Palanci i kod Frenkija u Vranju (i ako bi ovaj drugi njih nazvao Vranjskim golubovima, no to sad nije vazno). Tekire takozvane sumce i tekire "na parice" ili "na pulove" mozete jos uvek naci kod par odgajivaca u Pirotu ali su u veoma malom broju...Naravno ovde nisam pominjao imena onih koji su vec pomenuti u prethodnim postovima.

Sto se NVL tice, tu su stvari mnogo komplikovanije, jer su pomenuti varijeteti jos redji...Ali ko trazi - nadje: Tekire i gugutane (jato od oko 80 kom) ima Rade u Velikom Izvoru pored Zajecara, ovo je po meni najkavalitetnije jato NVL u ovim bojama koje sam ja video u proteklih 10 godina...Pestanaca ima u Nisu na par mesta (ali su takodje jako retki) i belih je sve vise i vise Very Happy ... Ono sto mene cudi je kako niko od vas nije pomenuo jedan od, po meni, najatraktivnijih varijeteta kod NVL: plamene tekire, koji su takodje jako retki i cuva ih svega par odgajivaca u Nisu, Pirotu, Zajecaru, Boru i po jedan u Beogradu i Beloj Palanci...po meni jedan od najizazovnijih varijeteta za rad kod NVL!!!

Za sada toliko...Pozdrav,

Mladen
Назад на врх Go down
http://www.niskigolubovi.info
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeWed May 12, 2010 2:13 pm

Evo nama naseg Mladena, pa gde si ti? NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_biggrin
Prijatelju, ne kritikujem te ja, samo vidis uvek kada se pojavis das neke korisne informacije.
Sta cu ti ja kada si ziva enciklopedija, a takav covek nam uvek treba.
Pozdrav svima NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_cheers
Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeFri May 14, 2010 3:24 pm

Ej, oladite malo.... Beli su zakon NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_biggrin
Slike jesu stare i slikane jos kod Mladena ali evo malo slicica. Tri muzjaka i tri zenke

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Enka011

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Enka021

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Enka031

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Mujak011

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Mujak021

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Mujak031



Veeeeeliki pozdrav iz KG-a NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_cheers
Назад на врх Go down
Milic
Pocetnik
Pocetnik
Milic


Број порука : 74
Join date : 16.02.2010
Age : 55
Локација : Petrovac na Mlavi

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeFri May 14, 2010 3:49 pm

Rale lepi su meni ovaj treci sa crvenom obelezavajucom izgleda prelepo.
Назад на врх Go down
toma_vranjanac
Pocetnik
Pocetnik
toma_vranjanac


Број порука : 153
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Локација : Vranje-Velika Plana-Jagodina-CH

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeFri May 14, 2010 10:31 pm

Veliki pozdrav Rale i svi koji vole niske golubove.Bilo bi grehota da tako lepe ptice kao sto su beliNiski visokoletaci nestanu ili da ih sokoli i jastrebi unistavaju zato bi trebalo privuci sto vise ljude da uzgajaju .Ja se nadam dacu kod mene privuci golubare da ih uzgajaju.
Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeSat May 15, 2010 8:30 am

Milicu,
prelepa su sva tri muzjaka i sva tri su u standardu propisanom za Niske visokoletace. Nijanse samo odlucuju ko je od njih najlepsi, ili kako stanu t.j. kako se nameste za slikanje. Ipak nista dok se ne vide uzivo jer slika je slika.
Tomo,
nama jeste u interesu da se ovaj prelepi golub prosiri i van prostora Srbije i da ceo svet vidi kakve mi lepe golubove imamo. Kada budes dosao ovamo obavezno da se javis.
Veliki pozdrav drugari i hvala vam na komentarima NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_cheers
Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeMon May 17, 2010 2:27 pm

Evo jos malo slicica mojih Niskih belaca. Slikao pre neki dan Pedja PG. Bio kod mene a posle otisao kod Mladena i on dosao do veoma dobrih golubova. Ocekujemo da i on postavi neku sliku svojih belaca. Pedja, daj slike

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Dsc0989o1

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Dsc0988hd1

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Dsc0987c1

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Dsc0986v1

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Dsc0985i1

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Dsc0984i1

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Dsc0983a1


Pa... Sta kazete?
Pozdrav
Назад на врх Go down
marconi
Pocetnik
Pocetnik
marconi


Број порука : 105
Join date : 03.05.2010
Age : 49
Локација : Jagodina Srbija

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeMon May 17, 2010 2:48 pm

Pa ludilo Rale...ja sam one moje niske sampione JEDVA poklonio.Mislio sam da cu da uzmem bar 1kg. kukuruz,kad ono ni to.Malo falilo da ja jos dam kukuruz uz one golubove.... Laughing Laughing Laughing
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeMon May 17, 2010 3:10 pm

Rajko koga da kritikujem tebe ili Pedju, slika se belima su super dok sa belorepcima em ih ima malo em ste slikali neka ledja itd.
Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeMon May 17, 2010 3:47 pm

marconi ::
Pa ludilo Rale...ja sam one moje niske sampione JEDVA poklonio.Mislio sam da cu da uzmem bar 1kg. kukuruz,kad ono ni to.Malo falilo da ja jos dam kukuruz uz one golubove.... Laughing Laughing Laughing

Andrija.
Samo da se ja sredim i da pocnem da izvodim ove shampione, imace golubova i bice ih uvek. Lako cemo.
Pozdrav cheers
Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeMon May 17, 2010 3:51 pm

vlada nish ::
Rajko koga da kritikujem tebe ili Pedju, slika se belima su super dok sa belorepcima em ih ima malo em ste slikali neka ledja itd.

Pa Pedju. On je glavni krivac.
Ali nemoj da mu zamerish, voli covek belce t.j. Niske visokoletace vise od belorepaca.
Pozdrav i tebi i Pedji i marconiju i Mladenu i Bobanu i Vasi i,i,i,i,i ma svim ljubiteljima i odgajivacima Niskih visokoletaca i Niskih belorepaca i NVL....
Ma pozdrav svima cheers
Назад на врх Go down
mladenbp
Pocetnik
Pocetnik
mladenbp


Број порука : 55
Join date : 14.04.2010
Age : 44
Локација : Bela Palanka, Srbija

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeWed May 19, 2010 9:57 am

Zdravo svima,

Posto je Rale u pretodnim postovima postavio slike nekih od mojih maticnih NVL belih, evo u prilogu samo par slicica nekih mladih iz mog ovogodisnjeg odgoja...

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Dscf8375
By mladenbp at 2010-05-18

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Dscf8382
By mladenbp at 2010-05-18

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Dscf8387
By mladenbp at 2010-05-18

Da malo otpoli vreme, pa cu sa prvim suncanim danima da napravim jos koju sliku...a i ima jos ovogodisnjih mladunaca koji cekaju svoj prvi "photo session" Very Happy

Pozdrav,
Mladen
Назад на врх Go down
http://www.niskigolubovi.info
Milic
Pocetnik
Pocetnik
Milic


Број порука : 74
Join date : 16.02.2010
Age : 55
Локација : Petrovac na Mlavi

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeWed May 19, 2010 10:48 am

Drugari zamolio bih vas da mi objasnite dali postoji takmicenje u letu sa niskim visokoletacima ili se samo cuva zbog lepote.U svakom slucaju gledajuci ove vase postove zavoleo sam ih i sigurno nabavicu dvd tri para za moju dusu.Pozdrav svima.. cheers
Назад на врх Go down
mladenbp
Pocetnik
Pocetnik
mladenbp


Број порука : 55
Join date : 14.04.2010
Age : 44
Локација : Bela Palanka, Srbija

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeWed May 19, 2010 11:05 pm

Milicu,

Takmicenje za NVL, zasebno, ne postoji, niti takmicarski pravilnik...Sto, naravno ne znaci da se odgajivaci ove rase ne takmice, naprotiv takmice se sa svojim golubovima, ali po pravilniku za SVL i u konkurenciji sa SVL...Sto je naravno potpuno nelogicno jer se radi o dve potpuno razlicite rase, a ako hocemo i neposteno ako uzmemo u obzir sva mesetarenja i neplanska ukrstanja koja se desavaju sa SVL...Ovi golubovi lete visoko, dugo i kruzno, tacno iznad krova odakle su poleteli, bez izlazenja iz vidokruga (kao sto to rade tiplerizovani SVL). Lete od 4 -8 sati, i zbog toga najcesce ostaju u senci pomenutih mutanta od SVL koji nemaju let ni nalik niskim golubovima. Ovo je razlog sto se danas odgajivaci veoma cesto opredeljuju da drze ovu rasu samo zbog njenog prelepog eksterijera i temperamenta terajuci je na let samo za svoju dusu...Medju njima sam i ja, mada bi ja u razloge dodao jos i ogromne gubitke kojeu mom kraju trpimo od grabljivica, nedostatak vremena, i dosta vremena i truda koje ulazem da bi jato izgledalo onako kako je prikazano na slikama, pa je prava steta da se nekad i svih 100% izvedenih mladunaca "ustupi" sokolu za obrok...

Drago mi je sto ti se golubovi dopadaju i podrzavam te u nameri da nabavis NVL...Napravices dobar izbor!!!

Dobrodosao u svet Niskih rasa golubova!!!

Pozdrav,

Mladen
Назад на врх Go down
http://www.niskigolubovi.info
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 2:15 pm

Milicu.
Pridruzujem se Mladenovoj dobrodoslici.
Dobrodosao medju ljubitelje a nadam se i odgajivace Niskih visokoletaca cheers
Veliki, prijateljski pozdrav iz Kragujevca Smile
Назад на врх Go down
Milic
Pocetnik
Pocetnik
Milic


Број порука : 74
Join date : 16.02.2010
Age : 55
Локација : Petrovac na Mlavi

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 3:17 pm

Rale ma 100% ih nabavljam.To su bili moji prvi golubovi kada sam imao 7 godina ,tacno se secam dva para arapa i par dalcina to su bile prelepe ptice.Imao sam i slike sa njima ako uspem da ih pronadjem postavicu ih da ih vidite.Pozdrav..
Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 4:36 pm

Pazi samo Milicu.
Danas svasta moze da ti utrape kao Niske visokoletace. Ima dosta golubova gde su ukrsteni Niski standard, Niski kratkokljuni i Niski visokoletac ali tu sam da ti pomognem oko nabavke. Imam jako dobre prijatelje koji cuvaju prave Niske visokoletace pa ti stojim na usluzi.
Ustvari imam dva prijatelja Vladu iz Nisa i Mladena iz Bele Palanke a oni znaju dosta odgajivaca Niskih visokoletaca pa mozes i njima da se obratis.
Veliki pozdrav! cheers
Назад на врх Go down
Milic
Pocetnik
Pocetnik
Milic


Број порука : 74
Join date : 16.02.2010
Age : 55
Локација : Petrovac na Mlavi

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeMon May 24, 2010 6:11 am

Rale to nisam znao hvala ti,kad budem resio javlja ti se da mi pomognes oko izbora i upoznas sa tvojim drugarima.
Veliki pozdrav. cheers
Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeMon May 24, 2010 11:16 am

Milicu, nemas zasta da mi se zahvaljujes.
Na forumu smo da se druzimo, razmenjujemo iskustva i priskacemo jedan drugom u pomoc.
Veliki pozdrav cheers
Назад на врх Go down
mladenbp
Pocetnik
Pocetnik
mladenbp


Број порука : 55
Join date : 14.04.2010
Age : 44
Локација : Bela Palanka, Srbija

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: belorepci   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeTue May 25, 2010 4:01 am

Zdravo svima,

Evo da malo osvezimo temu...dva maticna muzjaka...

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Dsc0194t



NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Dsc0274ma



Pozdrav,

Mladen
Назад на врх Go down
http://www.niskigolubovi.info
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeTue May 25, 2010 5:10 am

Nemam reci.

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 EekfNIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 NotworthyNIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 ThumbupzNIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Drinksq

Pozdrav prijatelju moj.
Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeTue May 25, 2010 2:55 pm

Milicu.
Ovako treba da izgledaju pravi Niski visokoletaci.
Po Mladenovim golubovima gore postavljenim moze da se radi standard ovog goluba.
Veliki pozdrav cheers
Назад на врх Go down
toma_vranjanac
Pocetnik
Pocetnik
toma_vranjanac


Број порука : 153
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Локација : Vranje-Velika Plana-Jagodina-CH

NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitimeSat May 29, 2010 4:14 am

Pozdrav svima



Od par crvenih niskih visokoletaca ne tako dobrog kvaliteta izveo sam dva pileta pa cu ih kad porastu slikati ali se puno ne nadam da ce ptice izgledati kvalitetno.
Назад на врх Go down
Sponsored content





NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.   NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!. - Page 3 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.
Назад на врх 
Страна 3 of 5Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...
» SRPSKI VISOKOLETAC!!!.....
» Niški standard letač

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: GOLUBOVI-
Скочи на: