Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...

Go down 
+6
Drle
marconi
toma_vranjanac
mladenbp
Rale KG
vlada nish
10 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АуторПорука
sasaznas
Pocetnik
Pocetnik
sasaznas


Број порука : 41
Join date : 04.12.2009
Age : 53
Локација : Bijeljina RS BiH

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeTue Oct 18, 2011 11:48 am

lijepi golubovi
Назад на врх Go down
mladenbp
Pocetnik
Pocetnik
mladenbp


Број порука : 55
Join date : 14.04.2010
Age : 44
Локација : Bela Palanka, Srbija

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeTue Oct 18, 2011 1:07 pm

sasaznas ::
lijepi golubovi

Hvala, drago mi je da Vam se svidjaju!

Pozdrav,
Mladen
Назад на врх Go down
http://www.niskigolubovi.info
mladenbp
Pocetnik
Pocetnik
mladenbp


Број порука : 55
Join date : 14.04.2010
Age : 44
Локација : Bela Palanka, Srbija

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 12:06 pm

Dragi prijatelji, odgajivaci i ljubitelji belorepaca,

U sklopu izlozbe sitnih zivotinja u Beloj Palanci, od 18.-20. novembra 2011. bice organizovana SPECIJLAKA Niskih belorepih letaca, ocekuje se prisustvo velikog broja odgajivaca i ljubitelja ove rase, te preko 100 primeraka u rasi na samoj specijalki.

Pouceni veoma pozitivnim iskustvima sa proslogodisnje prve Specijalne izlozbe za ovu rasu, pozivamo vas da i ove godine prijavite svoje belorepce i uzmete ucesca na ovoj jednistvenoj manifestaciji koja ce predstavljati pravu priliku za upoznavanje, druzenje, razmenu iskustava i dogovore o daljoj saradnji za odgajivace belorepaca.

Zelim da podvucem i to da ce vase izlaganje golubova kao i samo prisustvo na izlozbi predstavljati ogroman doprinos u promociji ove autohtone rase sa nasih prostora!

Za sva eventulna pitanja i predloge koji su vise nego dobrodosli, stojim na raspolaganju na dobro poznate kontakte :-)

Vidimo se na specijalki u Beloj Palanci,

Mladen
Назад на врх Go down
http://www.niskigolubovi.info
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 12:05 pm

Gugutanče 2011, izašlo iz gnezda pre nedelju dana.

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1070063w

Kanalija 2011

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1070080fq

mavijka 2009

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1070056e

Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 12:20 pm

Kazal 2011

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1070057le

kazalka 2011

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1070045q

kanalijka 2011

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1070078z

par kanalija ( mužjak 2011 i ženka 2010)

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1070082f
Назад на врх Go down
Igor Stojanovic
Pocetnik
Pocetnik



Број порука : 22
Join date : 25.10.2011
Age : 34
Локација : Mladenovac, Medjuluzje

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 11:29 am

vlada nish ::
Niški belorepi visokoletač

Postojbina: Niš

Opšti izgled: Srednjeg je stasa, dobro razvijen, elegantnih linija, izraženih refleksa, dobro operjan, sa bogatom kapom.

Glava: Okrugla, duguljasta, sa širokim i blago ispupčenim čelom. Gledajući sa gornje strane, sa kljunom i ćubom, izgled glave je oblika romba. Imaju kapu od uha do uha ukrašenu sa dva cveta sa strane.

Oči: Krupne, tamne boje. Očni okviri dvostruki i glatki, bele boje .

Kljun: Srednje dužine, deblji i širi, s gornje strane blago povijen na vrhu, bele je boje. Kod crno belih, kljun sa gornje strane može biti tamne boje.

Vrat: Srednje dužine. Izdiže se vertikalno iznad prsa, a prema glavi se blago sužava i u luku prelazi u podbradak.

Prsa: Široka, malo ispupčena i zaobljena.

Leđa: Široka, blago zaobljena, malo nagnuta prema repu.

Krila: Prilično duga, jaka, dobro složena, priljubljena uz telo, leže na repu, krađa su od repa

Rep: Dugačak s (12-16) širokih pera, koja se u letu šire u lepezu.

Noge: Srednje dužine, snažne, neoperjane, crvene boje. Boja noktiju je u korelaciji sa bojom kljuna.

Perje: Sjajno, čvrsto, dobro prileže.

Boje i šare: Belorepci se uzgajaju u svim bojama, a bele boje su im glava, prednji deo kape, portikla, letna pera, zadnji deo leđa, rep, a ponekad i butine. Boje su intenzivne, sa metalnim prelivima na vratu i grudima.

GREŠKE

Niski ili linijski let, izlaženje iz vidljivog radijusa leta, prevrtanje, nasedanje ili pikiranje iz visa i izdvajanje iz jata, nedovoljna dužina leta. Neskladna figura tela. Visok, kratak, glava prevelika, mala ravna i jako izdužena, ulegnuto i usko čelo, nepravilna ćuba (polubela, bela, priljubljena, kockasta, uvrnuta), žute i crvene oči (uski okviri, naborani i crveni), kljun tanak i dug ili suviše kratak i debeo, zatim šaren, dug i tanak vrat, uske i viseće grudi, mlitava i viseća krila (beli kočani, krežava krila), rep rastrešen, lepezast, dvojno pero, noge visoke i operjane, raznobojni nokti, neintenzivne boje i nepravilne šare.

OCENJIVANJE

Opšti utisak- držanje tela - glava - čelo -kapa - oči -; kljun -boja kljuna- krila i rep -vrat-noge-boje i šare.
-------------------------------------------------------------------
Ovo je stari standard, koji vazi a koji zahteva izmene i radi se na tome
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 11:44 am

Zdravo Igore!!!

Odakle si, jel drzis ove golubove, ako si citao sve postove videces da je i standard dopunjen i priznat od strane saveza, ali postavicu ga opet.


NIŠKI BELOREPI LETAČ

Poreklo: Jugoistočna Srbija, grad Niš i šira okolina. Nastaje još oko 1800 godine u približno istom istorisjkom trenutnku kad i Niški visokoletač sa koji se uporedo razvija. Iz tog razloga do današnjih dana, nepravedno je svrstavan u pod-tip Niškog visokoletača, i kao takav je prezentovan i izlagan na izložbama i ako se rasi o dve potpuno različite rase golubova. Smatra se da su najverovatnije nastali od turskih beskapih, belorepih rasa prevrtača kojih ima nekoliko (bursa, čakal), koji su na prostoru juga srbije ukrštani verovatno sa nekom rasom dvobojnih golubova bogate i široke kape.

Kratak opis: Srednjeg je stasa, dobro razvijen, elegantnih linija, prefinjenog izgleda i držanja, dobro operjan sa veoma dobro izraženim refleksikma, dužine od 26-29 cm.

RASNE OSOBINE

GLAVA: Okrugla, gledana s boka simetrično izdužena, sa blago ispupčenim jakim, vertikalnim i umereno širokim čelom. Kap je od uha do uha sa velikim rozetama na krajevima, postavljena tako da vrh kape bude u liniji s glavom ili tik iznad glave.

OČI: Tamne boje, krupne sa dvostrukim belim obočnicama.

KLJUN: Srednje dužine, s gornje strane blago povijen ka vrhu. Bele je boje, osim kod crno ili plavo obojenih primeraka gde gornji deo kljuna može biti u korelaciji s perjem. Nozdrve su belo napuderisane, široke sa permanentno slobodnim otvorom.

VRAT: Srednje dužine, deblji i širi izdiže se vertikalno iznad grudi, prema glavi se blago sužava i u luku prelazi u podbradak.

GRUDI: Široke, malo ispupčene i zaobljene.

LEĐA: Široka, blago zaobljena, prema repu malo nagnuta.

KRILA: Prilično duga, jaka, dobro složena, leže na repu i od njega su kraća 2 cm.

REP: Dugačak sa 12-14 širokih pera koja se u letu šire u lepezu. .

NOGE: Kratke, neoperjane, jarko crvene boje. Boja noktiju je bela, osim kod crnih i plavih primeraka gde može biti u korelaciji s bojom kljuna.

PERJE: Sjajno, čvrsto, dobro prileže na telo.

BOJE I ŠARE: Gaje se u svim bojama, uključujući i prskane i varijetete sa krilnim prugama. Dok su im beli glava, prednji deo kape, portikla (koja se proteže pravilno do kraja prednjeg dela vrata do mesta gde se on spaja sa voljkom), simetričan broj belih letnih pera po 6-10 u svakom krilu, zadnji deo leđa, koren repa i rep, stomak i deo oko nogu. Sve ostalo je u nekoj od boja. Boje su intenzivne sa metalnim prelivima na vratu. Poželjna je što jasnija ocrtanost sa što jasnijim i pravilnijim linijama prelaza iz boje u boju.

GREŠKE: Neskladna figura tela; glava: prevelika ili premala i jako izdužena ili ravna; ulegnuto čelo, kapa nepravilna ili priljubljena, previsoka ili preniska, obojeni deo na glavi u obliku badema; oči: bele, crvene ili žute, očni okviri previše naborani crveni il žuti; kljun: tanak i dug ili suviše kratak i debeo; vrat: dug i tanak; grudi: uzane i viseće; krila: mlitava i viseća, sa nesređenim perjem; rep: rastrešen, lepezast; noge: visoke, raznobojni nokti; perje: ne prileže dobro uz telo, bez sjaja; boja i šare: neintenzivna boja i loš raspored šara. Niski ili linijski let, izlaženje iz vidljivog radijusa leta, prevrtanje, nasedanje ili pikiranje i izdvajanje iz jata, nedovoljna dužina leta.

VELIČINA PRSTENA: 7
Назад на врх Go down
Igor Stojanovic
Pocetnik
Pocetnik



Број порука : 22
Join date : 25.10.2011
Age : 34
Локација : Mladenovac, Medjuluzje

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 11:48 am

Pozdrav, ne drzim ove golubove, citao sam negde po internetu, pa mi se dopadaju. Inace Drzim srpske visokoletace. Bice uskoro i neka slika
Назад на врх Go down
mladenbp
Pocetnik
Pocetnik
mladenbp


Број порука : 55
Join date : 14.04.2010
Age : 44
Локација : Bela Palanka, Srbija

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 11:50 am

Igor Stojanovic ::
Pozdrav, ne drzim ove golubove, citao sam negde po internetu, pa mi se dopadaju. Inace Drzim srpske visokoletace. Bice uskoro i neka slika

SVL je rasa bez buducnosti Very Happy ...prelazi na belorepce Very Happy

Pozdrav,

Mladen
Назад на врх Go down
http://www.niskigolubovi.info
Igor Stojanovic
Pocetnik
Pocetnik



Број порука : 22
Join date : 25.10.2011
Age : 34
Локација : Mladenovac, Medjuluzje

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 11:57 am

Svako ima pravo na svoje misljenje, ali ja mislim da niski visokoletaci lete manje od srpskih
Назад на врх Go down
mladenbp
Pocetnik
Pocetnik
mladenbp


Број порука : 55
Join date : 14.04.2010
Age : 44
Локација : Bela Palanka, Srbija

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 12:10 pm

Igor Stojanovic ::
Svako ima pravo na svoje misljenje, ali ja mislim da niski visokoletaci lete manje od srpskih

Druze,

Salim se...bez uvrede...Naravno, svako drzi ono sto mu se svidja...I slazem se s tobom SVL lete duze od niskih...to naravno...ali je niski ostao cist i bez tiplerske i pakistanske krvi u sebi - a to je velika razlika...

Sve jedno, zelim ti puno srece sa tvojim pticama i puno dobrih sportskih rezultata!

Pozdrav,
Mladen
Назад на врх Go down
http://www.niskigolubovi.info
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 1:34 pm

Igor Stojanovic ::
Pozdrav, ne drzim ove golubove, citao sam negde po internetu, pa mi se dopadaju. Inace Drzim srpske visokoletace. Bice uskoro i neka slika

Drago mi je da ja tako, po prezimenu rekao bi da si sa juga, zar ne?

Igor Stojanovic ::
Svako ima pravo na svoje misljenje, ali ja mislim da niski visokoletaci lete manje od srpskih

Sto se tice izvornih linija svl-a razlika ne bi mozda bila velika ali sa ovim sto se danas naziva svl bolji mnogo sto se tice leta.
Назад на врх Go down
Igor Stojanovic
Pocetnik
Pocetnik



Број порука : 22
Join date : 25.10.2011
Age : 34
Локација : Mladenovac, Medjuluzje

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeFri Oct 28, 2011 7:56 am

mladenbp ::
Igor Stojanovic ::
Svako ima pravo na svoje misljenje, ali ja mislim da niski visokoletaci lete manje od srpskih

Druze,

Salim se...bez uvrede...Naravno, svako drzi ono sto mu se svidja...I slazem se s tobom SVL lete duze od niskih...to naravno...ali je niski ostao cist i bez tiplerske i pakistanske krvi u sebi - a to je velika razlika...

Sve jedno, zelim ti puno srece sa tvojim pticama i puno dobrih sportskih rezultata!

Pozdrav,
Mladen


Hvala, inace ja drzim ciste visokoletace i ne mesam ih sa tiplerima. Inace pocetnik sam u ovome, pa me zanima kako da ih naucim da lete duze, imam neke mlade 4, a otprilike mi svi lete negde oko 15 krugova, sto je totalno lose, sta vise ocajno, pa bih zamolio sve golubare koji su na ovom forumu da mi daju neki savet kako da ih naucim da lete sto duze
Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeFri Oct 28, 2011 9:04 am

Igor Stojanovic ::
mladenbp ::
Igor Stojanovic ::
Svako ima pravo na svoje misljenje, ali ja mislim da niski visokoletaci lete manje od srpskih

Druze,

Salim se...bez uvrede...Naravno, svako drzi ono sto mu se svidja...I slazem se s tobom SVL lete duze od niskih...to naravno...ali je niski ostao cist i bez tiplerske i pakistanske krvi u sebi - a to je velika razlika...

Sve jedno, zelim ti puno srece sa tvojim pticama i puno dobrih sportskih rezultata!

Pozdrav,
Mladen


Hvala, inace ja drzim ciste visokoletace i ne mesam ih sa tiplerima. Inace pocetnik sam u ovome, pa me zanima kako da ih naucim da lete duze, imam neke mlade 4, a otprilike mi svi lete negde oko 15 krugova, sto je totalno lose, sta vise ocajno, pa bih zamolio sve golubare koji su na ovom forumu da mi daju neki savet kako da ih naucim da lete sto duze

Pozdrav Igore Smile
Na ovom forumu imas posebnu temu "Srpski visokoletac" pa bih te zamolio da ovaj problem izneses tamo.
Uveren sam da ce se naci neko ko ce ti dati pametan savet oko treninga i kako da produzis let svojih golubova.
Inace i sam kazes da drzis ciste srpske visokoletace i eto ti odgovora. Letece ti slabo i daleko ispod sadasnjih rezultata sve dok ih ne ukrstis sa tiplerom ili pakistancem a danas to svi rade. Zato i imaju tako dobre rezultate ali su unistili rasu, koju sam i ja nekada drzao.
Pozdrav i bez ljutnje... zelim samo da ti pomognem.
Ziv ti meni i zdrav bio cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
mladenbp
Pocetnik
Pocetnik
mladenbp


Број порука : 55
Join date : 14.04.2010
Age : 44
Локација : Bela Palanka, Srbija

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeSat Dec 17, 2011 7:03 am

Zdravo svima,

Pozivam vas da posetite prvu internet prezentaciju o niskim rasama golubova www.niski-golubovi.info, na kojoj je prezetovan deo mog odgoja u preko 100 fotografija golubova, ali i Standardi i iskustva iz odgoja Niskih visokoletaca i belorepaca...

Uzivajte,
Mladen Cvetkovic
Назад на врх Go down
http://www.niskigolubovi.info
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeSun Feb 26, 2012 9:19 am

Nekoliko slika mojih belorepaca... slikano juce 25.02.2012.

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 250220126961

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 250220127031

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 250220127181

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 250220127401

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 250220127481



Pozdrav iz Kragujevca cheers
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeWed Mar 28, 2012 1:37 pm

Evo kako je to izgledalo pre nekih mesec i po dana.

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1080171t

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1080051e

Danas

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1080341

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1080342x

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1080315x

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1080314

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 P1080317i

Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeWed Mar 28, 2012 1:50 pm

Lepe slicice Vlado Very Happy
A jeste bila zestoka zima. Vidim dosta kaisastih i to me reduje bounce bounce bounce
Zelim ti puno uspeha u daljem radu.
Pozdrav cheers
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeWed Apr 04, 2012 2:23 am

Hvala Rajko!!!

Evo još jednog članka o belorepcima, ovoga puta tekst je izasao u poslednjem broju lista "Gojitelj" (Odgajivač), koji izdaje Savez odgajivaca sitnih zivotinja Slovenije .

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 55244918464587831994310

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 38567618464616165324810
Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitimeWed Apr 04, 2012 5:05 am

Velika stvar za promociju rase... Bravo Vlado i Mladene bounce bounce bounce

I evo jedne grupne slike mojih belorepaca, slikano pre neki dan Very Happy

NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 31032012903po1



Pozdrav prijatelji moji cheers
Назад на врх Go down
Sponsored content





NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...   NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!... - Page 6 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
NIŠKI BELOREPI VISOKOLETAČ!!!!...
Назад на врх 
Страна 6 of 6Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» NIŠKI VISOKOLETAČ!!!!.
» SRPSKI VISOKOLETAC!!!.....
» Niški standard letač

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: GOLUBOVI-
Скочи на: