Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 UPOZORENJE-PREVARA

Go down 
+3
gasa ns
Rale KG
marconi
7 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3
АуторПорука
gasa ns
Urednik
Urednik
gasa ns


Број порука : 575
Join date : 30.09.2010
Age : 57
Локација : srpska Atina

UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 11:05 am

gasa ns ::
VASA JE PREVARANT A I LAZOV,PRE 2 MESECA SAM MU POSLAO 3 GLOSTERA,PLAVOG KONSORT MUZIJAKA ,ZUTU KORONA ZENKU AKO SE SECATE ZA KOJU JE DANIJEL O POSTU O GLOSTERIMA POHVALIO DA JE ODLICNA PTICA I ZELENOG KONSORT MUZIJAKA.TREBAO JE DA MI POSALJE 7000 DIN ILI 70E.KADA SAM GA ZVAO I PITAO KAD CE MI PLATITI REKAO JE DA GA SACEKAM PAR DANA,CEKAO SAM 2 MESECA I KADA SAM GA PONOVO PITAO KAD CE MI PLATITI REKAO JE DA NEMA PARE,OD TOG VREMENA SE NI NEJAVLJA NA MAIL I NE ODGOVARA NA SMS,SAZNAO SAM U MEDJUVREMENU DA JE MOJE PTICE OTUDJIO I PRODAO,CAK MI SE JAVIO COVEK KOJI JE UZEO OD NJEGA MOJE PTICE A CUJEM DA JE JEDNU PRODAO I U MAKEDONIJU.KO JE OVDE PREVAREN PA VI SAD VIDITE KAKAV JE COVEK I KO OVDE LAZE I DALJE VERUJTE TOM COVEKU.
na njihovom forumu ga brane i brisu moje postove koji govore istinu tako da su isti kao i on
Назад на врх Go down
Gost
Гост




UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 11:41 am

NESTO NE MOGU DA VERUJEM DA SI TI JEDINI U PRAVU A DA 10 LJUDI NIJE, NE DA ME ONI BRANE NEGO ZNAJU KAKAV SAM I DA SAM SARADJIVAO SA MNOGO LJUDI I NIKOG NISAM PREVARIO, A TO STO TI MISLIS DA SAM TEBE PREVARIO, AKO TI TAKO MISLIS JA TVOJE MISLJENJE NE MOGU DA ISPRAVIM NEKA BUDE TAKO, ZNACI VASA JE PREVARANT I NE SARADJUJTE SA NJIM.

JA STVARNO VISE NEMAM KOMENTARA
Назад на врх Go down
gasa ns
Urednik
Urednik
gasa ns


Број порука : 575
Join date : 30.09.2010
Age : 57
Локација : srpska Atina

UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 11:44 am

evo banovali me ali neka boje se da saznaju istinu,mailove sa nasim dogovorom o trgovini cu postaviti na sve forume da ljudi vide kakav si necovek ,sve su to drle govna i nikad od njih nece biti pravi ljudi a ni odgajivaci,ljudi su da bi izbegli da plate spremni na razne stvari
Назад на врх Go down
Gost
Гост




UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 11:49 am

Post je obrisan zbog pretnje i vulgarnosti, Drle
Назад на врх Go down
Gost
Гост




UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 11:54 am

Ne znam ko moze da ti veruje na mail jer svaki podatak od komp koji se skine moze da se ispravi u wordu, excelu itd....
Tako da mozes da napises da ti dugujem i auto
Назад на врх Go down
gasa ns
Urednik
Urednik
gasa ns


Број порука : 575
Join date : 30.09.2010
Age : 57
Локација : srpska Atina

UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 11:57 am

serinus ::
Ne znam ko moze da ti veruje na mail jer svaki podatak od komp koji se skine moze da se ispravi u wordu, excelu itd....
Tako da mozes da napises da ti dugujem i auto
ti mozes da slazes druge ali ne mozes sebe,a tebe boli istina koju ce svi saznati da si nula
Назад на врх Go down
gasa ns
Urednik
Urednik
gasa ns


Број порука : 575
Join date : 30.09.2010
Age : 57
Локација : srpska Atina

UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 12:12 pm

Drle ::
Evo ovo je moj zadnji post na ovoj temi za ovog prevaranta.Mogu svim clanovima ovog foruma ko administrator da obecam da cim Gasa objavi ime ovog prevaranta da ce biti dozivotno banovan sa ovog foruma a verujem da ce i ostali administratori drugih foruma to isto da urade sa tim doticnim prevarantom jer takvom clanu i prevarantu nije mesto medju postenim pticarima, njemu je mesto medju kriminalcima u Zabeli kod Pozarevca i ja mu tamo zelim srecan put sa ovog naseg foruma, Drle
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 12:36 pm

Ja se izvinjavam posto ceo dan nisam bio na forumu iz privatnih razloga i ovog momenta sam video da je Gasa objavio ime prevaranta koje sam ja vec par dana znao i ja mu kao administrator ovog foruma verujem i stojim iza njega 100%.Prema tome i evo moje obecanje koje sam pre neki dan dao na ovom forumu u jednom postu, Evo kao sto sam obecao i rekao ja cu da zastitim clanove ovog foruma da od danas je clan Serius-VasaVr.banovan na ovom forumu za sva vremena, Drle, Vaso i nemoj vise da nam dolazis posto si prevarant takvima nije i nema mesta na ovom forumu.
Назад на врх Go down
gasa ns
Urednik
Urednik
gasa ns


Број порука : 575
Join date : 30.09.2010
Age : 57
Локација : srpska Atina

UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 14, 2010 3:35 am

DRLE TEBI SVAKA CAST,DOBRO JE DA SVI SAZNAJU KOJI JE PREVARANT A I ONI NJEGOVI SA FORUMA KOJI SU SVE UCINILI DA SAKRIJU PREVARANTA I LAZOVA ISTI SU KAO I ON .
Назад на врх Go down
gasa ns
Urednik
Urednik
gasa ns


Број порука : 575
Join date : 30.09.2010
Age : 57
Локација : srpska Atina

UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 14, 2010 11:46 am

vasa vr ili serinus i njegovi drugari administratori i moderatori sa foruma avikultura su moje postove obrisali i mene na moju srecu banovali da se nebi saznala istina a mi cemo ove postove ostaviti da svi vide da je VASA prevarant
Назад на врх Go down
sale1977v
Pocetnik
Pocetnik
sale1977v


Број порука : 109
Join date : 24.02.2010
Age : 46
Локација : nis -srbija

UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 14, 2010 11:51 am

Nemoj tako Gaso sve u isti kos to sto imate ti i Vasa to je vase, mene je jedan Novosadjanin prevario za ptice pa kako bi bilo da ja kazem tebi ma svi ste isti lopovi i prevaranti!!!!jer i ja posecujem taj forum!!
Назад на врх Go down
gasa ns
Urednik
Urednik
gasa ns


Број порука : 575
Join date : 30.09.2010
Age : 57
Локација : srpska Atina

UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 22, 2010 10:50 am

EVO PORUKE KOJU SAM DANAS PRIMIO ......Pozdrav drug,

vidim da nisi na hrvatskom forumu napisao upozorenje o onome vasi što je prevarant. hoćeš li pisati tamo jer ga vjeraovatno i dosta ljudi sa toga foruma poznaje tako?

pozdrav
Назад на врх Go down
gasa ns
Urednik
Urednik
gasa ns


Број порука : 575
Join date : 30.09.2010
Age : 57
Локација : srpska Atina

UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 23, 2010 8:42 am

gasa ns ::
EVO PORUKE KOJU SAM DANAS PRIMIO ......Pozdrav drug,

vidim da nisi na hrvatskom forumu napisao upozorenje o onome vasi što je prevarant. hoćeš li pisati tamo jer ga vjeraovatno i dosta ljudi sa toga foruma poznaje tako?

pozdrav
STA RECI JOS?
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 23, 2010 12:15 pm

Tema je zakljucana do daljneg, Drle
Назад на врх Go down
Sponsored content





UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 3 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
UPOZORENJE-PREVARA
Назад на врх 
Страна 3 of 3Иди на страну : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: SVASTA PO NESTO :: SLOBODNA TEMA-
Скочи на: