Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 GLINA POKLON PRIRODE!......

Go down 
2 posters
АуторПорука
Vladan
Pocetnik
Pocetnik
Vladan


Број порука : 135
Join date : 12.09.2009
Age : 59
Локација : MILOSEVAC-Srbija

GLINA POKLON PRIRODE!...... Empty
ПорукаНаслов: GLINA POKLON PRIRODE!......   GLINA POKLON PRIRODE!...... Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 6:36 am

glina
imunitet protiv svih bolesti
Apsorbira plinove, adsorbiranih virus i bakteri
Mlijeko gline lagani može se redovito dati kao piće Dezinfekciju svojstva gline naklonost svojih crijevni zdravlje
profeksor lautiè, Mlijeko gline + malo 'magnezija klorida, što povećava prirodni imunitet.
ORLUX prodai keks gdije ima malo glina
i zemlije MIX ( terra mix)Terra Mix - 10 Lt (4 Kg) (art. X24062)

Zahvaljujuci velikoj energetskoj snazi visokom procentu minerala i oligoelemenata, glina je dala pozitivne rezultate kod velikog broja slucajeva. Njenim koristenjem stice se imunitet protiv svih bolesti, jer snazno izbacuje otrove iz organizma, a po tradicionalnoj istocnjackoj medicini nagomilani toksini su uzrocnik svih oboljenja. Licno je koristim nekoliko godina i ptice je konzumiraju rado. Mozete je davati u vodi za pice ili praviti glinene kolace pomjesane sa mineralima, ugljem...Glinu u prahu mozete uzeti u apotekama. Vjerovatno ste gledali na tv papige are kako se najedu otrovnih bobica nekakvog voca i odmah lete na drugu stranu obale amazona da pojedu glinu. Ako ne bi uzele glinu pocrkale bi.

GLINA POKLON PRIRODE!...... Glina1

Ovo je glina koja se prodaje u prodavnicama zdrave hrane. Pise da je poreklom iz primorskih obala Sicilije i sluzi bas za prociscavanje organizma. Od kada je imam pomisljao sam par puta da je dam pticama, ali bilo me ja strah i nisam hteo da eksperimentisem. Kako i da je mislim da je ova glina puno bolja od glinamola.

GLINA POKLON PRIRODE!...... 021120096301

Ovo je glina u prahu koja se moze razmucivati u vodu za pice i to jedna jelovna kasika na litar vode, promuckati dobro pre uptrebe i davati dva puta nedeljno.
Kollege toliko od mene , a kakva su vasa iskustva na ovoj temi.
.
Назад на врх Go down
Siskin
Pocetnik
Pocetnik
Siskin


Број порука : 99
Join date : 25.11.2009
Age : 37
Локација : Bosna i Hercegovina

GLINA POKLON PRIRODE!...... Empty
ПорукаНаслов: Re: GLINA POKLON PRIRODE!......   GLINA POKLON PRIRODE!...... Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 3:55 pm

Odlična tema, a kako se prave ovi kolačići od gline?

Pozdrav
Назад на врх Go down
Vladan
Pocetnik
Pocetnik
Vladan


Број порука : 135
Join date : 12.09.2009
Age : 59
Локација : MILOSEVAC-Srbija

GLINA POKLON PRIRODE!...... Empty
ПорукаНаслов: Re: GLINA POKLON PRIRODE!......   GLINA POKLON PRIRODE!...... Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 1:21 am

Siskin ::
Odlična tema, a kako se prave ovi kolačići od gline?

Pozdrav

Siskin ja licno dajem samo u vodi jel mi je lakse i mislim da je i to dosta jel dajem sve ostale minerale nedeljno jednom.
A kolace pravim po sledecem receptu: kupite u knjizari glinu za skolsku upotrebu, to djeca koriste za modeliranje. Dakle tu glinu uvaljam ili umjesim sa mineralima za ptice i ugljem i tu smjesu date pticama da jedu. Ta se smjesa osusi tj otvrdne za jedan dan pa procjenite koliko da date pticama, da ne umjesite previse da ne propadne
Назад на врх Go down
Sponsored content





GLINA POKLON PRIRODE!...... Empty
ПорукаНаслов: Re: GLINA POKLON PRIRODE!......   GLINA POKLON PRIRODE!...... Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
GLINA POKLON PRIRODE!......
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» GOLUBARSTVO U DIJASPORI (CH)!...
» Slike prirode!!!

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: UZGOJ PTICA :: ISHRANA I NEGA PTICA-
Скочи на: