Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 LOV SA VISECOM MREZOM!.............

Go down 
5 posters
АуторПорука
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

LOV SA VISECOM MREZOM!............. Empty
ПорукаНаслов: LOV SA VISECOM MREZOM!.............   LOV SA VISECOM MREZOM!............. Icon_minitimeTue Dec 08, 2009 6:20 am

LOV SA VISECOM MREZOM!............. 01149slika155812122462l

LOV SA VISECOM MREZOM!............. 01317slika157419122447l

LOV SA VISECOM MREZOM!............. 01401slika158915122855l

LOV SA VISECOM MREZOM!............. 01476slika160114122191l

LOV SA VISECOM MREZOM!............. 01550slika088815122363l

LOV SA VISECOM MREZOM!............. 01672slika08151512221lo

LOV SA VISECOM MREZOM!............. 01771slika098916122378l

LOV SA VISECOM MREZOM!............. 02055slika099y115122635




Dupli klik na sliku



posto u visecu mrezu uleti sve i svsta ove su ptice bile pustene u prirodu nakon fotografisanja
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

LOV SA VISECOM MREZOM!............. Empty
ПорукаНаслов: Re: LOV SA VISECOM MREZOM!.............   LOV SA VISECOM MREZOM!............. Icon_minitimeTue Dec 08, 2009 11:58 am

Igore imao si dobar dan i srecan lov , sad dal su ptice pustene necemo da kontrolisemo ali ja onog batakljuna nebi pustio u prirodu vec u mojoj vorijeri a i jednog stiglica od tih na slici, pozdrav Drle
Назад на врх Go down
БАНЕ
Zasluzni clan
Zasluzni clan
БАНЕ


Број порука : 200
Join date : 14.10.2009
Age : 43
Локација : Moskva-Loznica

LOV SA VISECOM MREZOM!............. Empty
ПорукаНаслов: Re: LOV SA VISECOM MREZOM!.............   LOV SA VISECOM MREZOM!............. Icon_minitimeTue Dec 08, 2009 10:46 pm

cini mi se da je to jedan isti stiglic.ja bih uzeo stiglica,batokljuna,tu mladu zebu i krenglu... cheers
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

LOV SA VISECOM MREZOM!............. Empty
ПорукаНаслов: Re: LOV SA VISECOM MREZOM!.............   LOV SA VISECOM MREZOM!............. Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 2:28 pm

Drle ::
Igore imao si dobar dan i srecan lov , sad dal su ptice pustene necemo da kontrolisemo ali ja onog batakljuna nebi pustio u prirodu vec u mojoj vorijeri a i jednog stiglica od tih na slici, pozdrav Drle
pre svega moram da naglasim da je ovaj lov bio avgusta meseca tako da nije bilo humano da zadrzim stare ptice koje ja i onako nikad ne zadrzim,pogresio sam sto nisam fotografirao mlade stglice koje sam zadrzao za sebe njih 3 muzjaka,a sto se tice batokljuna s njim mora oprezno jer svi znamo posledice ako ga ne drzis pravilno da ne moze da se okrene i sscapi te za prst affraid ,sto kaze Drle mozda bi ga i doneo kuci ali nisam imao kavez jer sam bio u jednoj vikendici na 100 tinak kilometara od Skoplja i imao sam samo 2 kaveza, a kad bi ga stavio sa stiglicama u isti kavez onda bi bilo dosta krvi
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

LOV SA VISECOM MREZOM!............. Empty
ПорукаНаслов: Re: LOV SA VISECOM MREZOM!.............   LOV SA VISECOM MREZOM!............. Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 2:34 pm

БАНЕ ::
cini mi se da je to jedan isti stiglic.ja bih uzeo stiglica,batokljuna,tu mladu zebu i krenglu... cheers
nije Bane gornje dve slike je jedan ,a donje dve je drugi bilo je tu jos 10-tak drugih koje nisam fotografisao,imam momentalno u sobi jednog odlicnog od ta 3 mlada koje sam doneo letos,bio je kod jednog mog druga ne mitarenje u volijeri i skolovanju uzeo sam ga pre neki dan.
Назад на врх Go down
TONI-LISICE
Pocetnik
Pocetnik
TONI-LISICE


Број порука : 8
Join date : 14.12.2009
Age : 55
Локација : Skopje Makedonija

LOV SA VISECOM MREZOM!............. Empty
ПорукаНаслов: Re: LOV SA VISECOM MREZOM!.............   LOV SA VISECOM MREZOM!............. Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 4:10 pm

BRAVO IGORCE MAJSTORE cheers
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

LOV SA VISECOM MREZOM!............. Empty
ПорукаНаслов: Re: LOV SA VISECOM MREZOM!.............   LOV SA VISECOM MREZOM!............. Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 1:32 pm

IGOR 72 ::
БАНЕ ::
cini mi se da je to jedan isti stiglic.ja bih uzeo stiglica,batokljuna,tu mladu zebu i krenglu... cheers
nije Bane gornje dve slike je jedan ,a donje dve je drugi bilo je tu jos 10-tak drugih koje nisam fotografisao,imam momentalno u sobi jednog odlicnog od ta 3 mlada koje sam doneo letos,bio je kod jednog mog druga ne mitarenje u volijeri i skolovanju uzeo sam ga pre neki dan.
u gorenavedenom tekstu sam pomenuo jednog druga kod koga sam odneo stiglice na mitarenje i skolovanje, e taj moj drug je TONI-LISICE veliki poznavaoc stiglica i odgajivac kanarinaca,veliki pozdrav do njega lol!
Назад на врх Go down
milan96
Pocetnik
Pocetnik
milan96


Број порука : 22
Join date : 08.09.2011
Age : 27
Локација : Serbia Nis

LOV SA VISECOM MREZOM!............. Empty
ПорукаНаслов: Re: LOV SA VISECOM MREZOM!.............   LOV SA VISECOM MREZOM!............. Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 2:03 pm

Posto kazes da je lov bio visecemo mrezom,sad nzm koju ja da uzmem wisecu ili poklapacu kazite mi kojaje bolja? Very Happy
Назад на врх Go down
milan96
Pocetnik
Pocetnik
milan96


Број порука : 22
Join date : 08.09.2011
Age : 27
Локација : Serbia Nis

LOV SA VISECOM MREZOM!............. Empty
ПорукаНаслов: Re: LOV SA VISECOM MREZOM!.............   LOV SA VISECOM MREZOM!............. Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 2:03 pm

Posto kazes da je lov bio visecemo mrezom,sad nzm koju ja da uzmem wisecu ili poklapacu kazite mi kojaje bolja? Very Happy
Назад на врх Go down
Sponsored content





LOV SA VISECOM MREZOM!............. Empty
ПорукаНаслов: Re: LOV SA VISECOM MREZOM!.............   LOV SA VISECOM MREZOM!............. Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
LOV SA VISECOM MREZOM!.............
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: SVASTA PO NESTO :: ORNITOLOŠKI LOV I OBELEŽAVANJE-
Скочи на: