Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA

Go down 
+4
TUZLAK
Drle
IGOR 72
tefik1
8 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 10:36 am

Igore te norme sto posoje vaze samo za Prilep i Leskovac i nigde vise, nisu ni od jedne pticarske oganizacije priznate nego svako pravi norme za svoju kucu kako njemu odgovara.I kod vas u Makedoniji sto je dobra pesma u Prilepu mozda nije dobra u Skoplju ili nekom drugom gradu.Za mene bi bilo najbolje kad bi postojala na evropskom podneblju jedna norma tako da bi svi pricari radili po jednom principu.A Igore kad postoje te takozvane norme od Prilepa i Leskovca sto ih ne postavis pa da onda diskurujemo a ne samo da se neko citira sa da ili ne odgovorima, pozdrav Drle
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 10:58 am

Drle ja nisam rekao da te norme svuda vaze,mogu reci za nas dole u MK da su norme iste i mi se baziramo na tu osnovu sto ne mora da znaci da su te norme prihvacene od drugih odgajivaca ali prateci forumske aktivnosti mogu reci da su standardi pesme u MK slicne onima u Hrvatskoj
Назад на врх Go down
БАНЕ
Zasluzni clan
Zasluzni clan
БАНЕ


Број порука : 200
Join date : 14.10.2009
Age : 43
Локација : Moskva-Loznica

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 11:02 am

U LESKOVCU JE POPULARNA KOSTINA PESMA NEZNAM KOLIKO SE RAZLIKUJE OD VASE ALI CINI MI SE DA NEMA ZIJADU....DOK U HRVATSKOJ BEZ ZIJE KAZU NIJE PTICA...
TEFIK JA NISAM NIKAD NAMETAO PESMU STIGLICU TAKO DA NEMAM STA DA POSTAVIM DA CUJETE...
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 11:07 am

SLUSAO SAM kOSTINU PESMU I MENI SE LICNO DOPADA
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 11:09 am

A kolko ja pratim forume ja vidim da kod vas Sasa78 diktira sta je norma, a on sam nezna sta oce,a pesma u Hrvatskoj se isto deli po regionima ko i j Srbiju ili u Makedoniju.A vidim i kod vas na Bockinom forumu niste svi istog misljenja sto se pesme tice to bio moj komentar na tvoj post, pozdrav Drle
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 11:18 am

Drle ::
A kolko ja pratim forume ja vidim da kod vas Sasa78 diktira sta je norma, a on sam nezna sta oce,a pesma u Hrvatskoj se isto deli po regionima ko i j Srbiju ili u Makedoniju.A vidim i kod vas na Bockinom forumu niste svi istog mosljenja sto se pesme tice to bio moj komentar na tvoj post, pozdrav Drle
Drle Saso ne moze da diktira to je to, a na razlike koje ti pominjes kod nas ne postoje, ljudi iz Skoplja kupuju iz Prilepa i ne samo iz Skoplja nego iz svih krajeva zemlje Prilepski su trazeni,ako to nije tako sto bi ljudi kupovali ako im se ne svidzaju pesme.
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 11:33 am

Igore jos jednom da se razumemo nemam ja nista protiv Prilepske ili Leskovacke Kostine pesme da li ti to svateas.meni je jako tesko da se ja i ti raspravljamo za nesto sto i ja ni ti nemamo nikaku korist, svako neka skoluje i kupuje skolovane ptice kake oce i moze, ja da kupujem necu meni svaki dobar muzjak ima dobru pesmu prirodnu da se on ne treba skolovati a ko ce da skoluje i kupuje skolovane neka to radi.A kako pojedinci rade i to je isto njihova stvar ja znam da nisam nikad skolovao stiglice da pevaju i da u buducnosti to necu da radim pozdrav Drle
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 11:54 am

Pozdravljam te pticaru stari lol! lol!
Назад на врх Go down
Steva
Admin
Admin
Steva


Број порука : 660
Join date : 13.05.2009
Age : 42
Локација : Zemun

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 11:36 pm

Evo mene posle male pauze... Pazljivo sam citao vasu diskusiju... Mislim da ce uvek biti ove razlike sto se tice normi pesama stiglica, jer svaki region voli da cuje drugu stvar. Kao sto neko voli tamburase, neko trubace, neko zabavnu, a neko sasvim drugu vrstu muzike... sve je to normlno. Mozda je lepo da uzivamo bas u tim razlicitostima u pesmi stiglica... Very Happy
Назад на врх Go down
tefik1
Pocetnik
Pocetnik
tefik1


Број порука : 22
Join date : 26.10.2009
Age : 54
Локација : Skopje-Makedonija

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 6:33 am

Steva mislim da si potpuno u pravu pozdrav druzhe.
Назад на врх Go down
Steva
Admin
Admin
Steva


Број порука : 660
Join date : 13.05.2009
Age : 42
Локација : Zemun

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 6:57 am

Hvala drug!
Назад на врх Go down
tefik1
Pocetnik
Pocetnik
tefik1


Број порука : 22
Join date : 26.10.2009
Age : 54
Локација : Skopje-Makedonija

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 11, 2010 3:44 am

Evo moje ptice.





Pozdrav od Skopje.
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 11, 2010 8:55 am

Tefik najverovatnije da imas dobre stiglice ali ovi video klipovi su ti nesto mutni ispali pa ne mogu ptice lepo da se vide , ali u svakom slucaju ti hvala za ulozeni trud i za ove video klipove pozdrav sa severa Nemacke, Drle cheers cheers cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
Sponsored content





PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA   PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA - Page 2 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
PESME STIGLICA!-MAKEDONIJA
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» POMOZITE OKO PESME
» MUTACUJA STIGLICA
» PESMA STIGLICA
» SLIKE STIGLICA
» PESMA STIGLICA!....

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: ŠTIGLIC ( Carduelis Carduelis)-
Скочи на: